Get Satisfaction Community Health Analytics

Korzyści

  • Realne wskaźniki KPI mierzą to, co jest istotne dla danego portalu: zaangażowanie, opinie, reakcje pracowników i samoorganizację społeczności.
  • Predefiniowane raporty i panele śledzą wszystko, począwszy od najbardziej popularnych tematów i najbardziej aktywnych osób, aż po trendy w zakresie zaangażowania i opinii
  • Połączone dane z Get Satisfaction i Google Analytics pozwalają na równoczesne śledzenie aktywności i liczby odwiedzających
  • Panele i zindywidualizowane raporty mogą być współdzielone wewnątrz Państwa organizacji, aby pokazać stan danej społeczności i zapewnić lepszą współpracę

CENA

Aplikacja płatna. W kwestii ceny prosimy o kontakt z Get Satisfaction.

 

JAK ZAMÓWIĆ:

Narzędzie Community Health Analytics stanowi dodatek do różnych aplikacji Get Satisfaction. W celu uzyskania więcej informacji, prosimy o kontakt z Get Satisfaction.

Upgrade / Rozszerzenie funkcjonalności

Pomiar portalu społeczościowego to tylko początek – z łatwością można dodać więcej danych, paneli i metryk, aby zmierzyć inne aspekty Państwa biznesu. Oto najczęstsze sposoby, w jakie użytkownicy Get Satisfaction mogą uzyskać więcej z GoodData:

Analiza skrojona na miarę

Dzięki GoodData uzyskają Państwo lepszy wgląd w zaangażowanie klientów w kanałach komunikacyjnych takich jak: ruch na stronie www, media społecznościowe, kampanie marketingowe i więcej.

Wsparcie i satysfakcja klienta

Istnieje możliwość analizowania tego, jak klienci są wspierani poprzez portal Get Satisfaction i tradycyjny system helpdesku, a także badania satysfakcji w odniesieniu do konkretnego klienta i konkretnego kanału komunikacyjnego.

Analityka CRM

GoodData oferuje rozbudowaną analitykę CRM, które pozwalają społecznościom zobaczyć, kto jest zaangażowany na ich forum (istniejący i przyszli klienci, partnerzy, kluczowi klienci itp. )

Analityka produktu

Śledzenie i zrozumienie zachowań konsumenckich w aplikacjach internetowych lub grach.

Analiza Facebook’a i mediów społecznościowych

Zrozumienie zachowań konsumenckich i aktywności na portalach społecznościowych.

Czy są Państwo gotowi ulepszyć swoje doświadczenie z Get Satisfaction Community Health Analytics?

Skontaktuj się z nami już dziś!