Pardot Marketing Analytics

Korzyści

  • Zaspokojenie apetytu pracowników marketingu na wiedzę w zakresie analizy i danych, bez typowych problemów związanych z raportowaniem
  • Możliwość zarządzania wysiłkami marketingowymi dzięki gotowym metrykom i panelom, skupionym wokół potencjalnych klientów, wyników kampanii oraz sukcesów przeprowadzonych programów
  • Raporty Marketing Sourced i Influenced Revenue, które śledzą przełożenie działań marketingowych na dochód firmy
  • Możliwość współdzielenia paneli i raportów w całej organizacji, co pozwala pokazać efektywność kampanii i ułatwia współpracę z innymi.

CENA

Aplikacja darmowa dla użytkowników Pardot. Wersja płatna z kompletnymi danymi dotyczącymi kampanii i efektywności będzie dostępna w 2012r.

 

JAK ZAMÓWIĆ:

  1. Wystarczy zalogować się do Pardot i uruchomić GoodData

  2. Natychmiast uruchamiany jest dostęp do wyników marketingowych

Upgrade / Rozszerzenie funkcjonalności

Pomiar efektywności marketingowej to tylko pierwszy krok – z łatwością można dodawać dane, panele i metryki, aby mierzyć inne aspekty Państwa działań. Oto w jaki sposób użytkownicy Pardot najczęściej korzystają z GoodData:

Analityka CRM

Umożliwia śledzenie sprzedaży począwszy od zidentyfikowania klienta po uzyskanie dochodu i ułatwia zrozumienie wpływu, jaki marketing wywiera na sprzedaż. GoodData z łatwością łączy się z najważniejszymi systemami CRM, w tym Salesforce, SugarCRM i Microsoft Dynamics.

Analiza stron www

Dzięki gotowej aplikacji GoodData dla Google Analytics mogą Państwo mierzyć efektywność strony www, a także śledzić użytkowników anonimowych i zarejestrowanych.

Analiza Facebook’a i mediów społecznościowych

Zrozumienie zachowań konsumenckich i ich aktywności na portalach społecznościowych

Analityka produktu

Śledzenie i zrozumienie zachowań konsumenckich w aplikacjach internetowych lub grach.

Czy są Państwo gotowi na nowe doświadczenie z Pardot Marketing Analytics?

Skontaktuj się z nami już dziś!