Narzędzie Salesforce Support Analytics

Korzyści

 • Najlepsze praktyki w zakresie metryk z setek helpdesków
 • Proste rozwiązanie dające WIELKIE rezultaty
 • Zarządzanie przez metryki dzięki rozbudowanym gotowym raportom i panelom.
 • Szybkie spojrzenie na rejestrację zgłoszeń, dystrybucję, efektywność przedstawicieli i zaległości
 • Możliwość śledzenia trendów i porównania efektów działań w celu poprawy wyników helpdesków
 • Zindywidualizowane analizy, które pozwalają Państwu śledzić konkretne parametry w sposób zgodny z Państwa oczekiwaniami
 • Możliwość współdzielenia rezultatów analiz w całej organizacji

CENA

Free for 30 days.

 

How to get it:

 1. Login or register for a GoodData account

 2. Create a Salesforce Support Analytics Project

 3. Walk through a simple setup wizard

 4. See your support data in a whole new light.

Proste połączenie

Moc raportowania na tym się nie kończy. Dzięki prostej aktualizacji, można uzyskać dodatkowe rezultaty pokazujące związek między działaniami helpdesku, sprzedażą, marketingiem a rezultatami biznesowymi. Dzięki użyciu danych, które już Państwo posiadają, można poprawić sposób prowadzenia firmy. Więcej danych i pogłębiona analiza przekładają się na konkretną wiedzę.

Więcej pól i obiektów

Raportowanie Salesforce Support można rozszerzyć włączając wszystkie standardowe i zindywidualizowane obiekty i pola. Pola Cases można połączyć z obiektami Opportunities, Accounts i Custom Objects i dzięki temu śledzić każdy przypadek w zależności od typu klienta, zmierzyć zyski czy ustalić wpływ działań helpdesku na marketing. Na początek można sprawdzić, które ze zgłoszeń nie zostały zamknięte i do których warto powrócić.

Wielorakie źródła danych

Aby śledzić dziesiątki wskaźników KPI związanych z cyklem życia klienta, wystarczy włączyć dane z innych systemów. Można również skorelować dane z informacjami z rynku, Google AdWords, kontaktami handlowymi, informacjami HR czy nawet nagraniami rozmów telefonicznych – dzięki temu uzyskają Państwo bardziej szczegółową analizę w rozbiciu na obiekty, grupy, poziomy, etapy i wyjątki. Istnieje też możliwość połączenia danych dotyczących działań helpdesku z Google Analytics, aby zobaczyć jak ruch na stronie www przekłada się na konkretne zgłoszenia.

Zaawansowany dostęp

Do GoodData można zalogować się bezpośrednio z Salesforce. Wystarczy po prostu wstawić tabulator GoodData, aby uzyskać idealną integrację z funkcją jednorazowego logowania. Użytkownicy muszą podać swoje dane uwierzytelniające tylko raz i otrzymują natychmiastowy dostęp do danych bez potrzeby ciągłego wpisywania nazw użytkownika czy haseł w wielu systemach.

Czy są Państwo gotowi ulepszyć swoje doświadczenie z Salesforce Support Analytics?

Skontaktuj się z nami już dziś!