Salesforce Sales Analytics

Korzyści

 • Uproszczone raportowanie dotyczące planów sprzedażowych
 • Natychmiastowy wgląd w dane sprzedażowe
 • Niekonwencjonalne i szczegółowe raporty dotyczące trendów
 • Stworzenie parametrów dotyczących nowych możliwości
 • Bezpośrednie raportowanie i analiza
 • Natychmiastowy wgląd w dane: nasza aplikacja uzupełni luki tradycyjnego raportowania w Salesforce. Poprzez cotygodniowe zrzuty wszystkich danych, GoodData umożliwia śledzenie informacji w odniesieniu do konkretnych okresów czasu. Mają Państwo całkowitą kontrolę nad swoimi danymi sprzedażowymi, dzięki czemu zyskują Państwo odpowiedzi na ważne pytania.
 • Gotowe raporty i panele: bez problemu można przeglądać dane dotyczące zysków, bieżących targetów, a także przewidywanego poziomu sprzedaży. Zapewniamy kilkadziesiąt raportów – wszystkie zapełnione Państwa danymi – dzięki którym szybko otrzymają Państwo odpowiedź na pytanie “co i jak mogę sprzedać”. Będą mogli Państwo również z łatwością stworzyć raport, który podpowie Państwu “jak” to zrobić.
 • Tworzenie i udostępnianie unikalnych widoków: jeśli jakieś niekonwencjonalne rozwiązanie nie wystarcza, mogą Państwo zacząć od początku i stworzyć swoje własne raporty i panele, które skupią się na tych szczegółach, których Państwu brakuje. Dzięki zindywidualizowanemu podejściu mogą Państwo śledzić konkretne parametry i wskaźniki KPI dokładnie w taki sposób, jaki Państwu odpowiada.

CENA

Aplikacja darmowa przez 30 dni.

 

How to get it:

 1. Login or register for a GoodData account

 2. Create a Salesforce Sales Analytics Project

 3. Walk through a simple setup wizard

 4. Be amazed with new insights into your opportunity pipeline

Upgrade / Rozszerzenie funkcjonalności

Dzięki prostej aktualizacji Salesforce Sales Analytics, mogą Państwo w znaczny sposób rozszerzyć funkcjonalność raportowania. Istnieje możliwość rozszerzenia analizy sprzedaży i klientów w oparciu o szczegółowe dane w celu uzyskania trendów sprzedażowych na przestrzeni czasu, analizy danych klienta poprzez moduły i wizualizacji rezultatów poprzez raporty i panele dostosowane do potrzeb Państwa organizacji.

Więcej pól i obiektów

Teraz mogą Państwo rozszerzyć swoje raporty poprzez włączenie zarówno standardowych obiektów i pól, jak i tych, odpowiadających jedynie Państwa organizacji. Dzięki temu można stworzyć raporty dotyczące analizy krzyżowej w zakresie potencjalnych klientów, kampanii i konkretnych przypadków. Można również sprawdzić jaki potencjalny klient staje się najszybciej klientem kluczowym bądź przynoszącym największe zyski.

Wielorakie źródła danych

Wystarczy włączyć dane z innych systemów, aby śledzić dziesiątki wskaźników KPI związanych z cyklem życia klienta. Można również skorelować dane z informacjami z rynku, Google AdWords, kontaktami handlowymi, informacjami HR czy nawet nagraniami rozmów telefonicznych – dzięki temu uzyskają Państwo bardziej szczegółową analizę w rozbiciu na obiekty, grupy, poziomy, etapy i wyjątki.

Planowane aktualizacje

Warto zaplanować kiedy GoodData ma dokonywać zrzutu Państwa danych. Codzienne aktualizacje pozwalają na zaawansowane analizy, dzięki którym powstaje historia raportów pokazujących, jak dane zmieniają się na przestrzeni czasu. Codzienne zrzuty danych pozwalają na aktualne porównania z innymi raportami, co wymusza spójne rezultaty jeśli kilku użytkowników pracuje z tym samym zestawem danych.

Zaawansowany dostęp

Do GoodData można zalogować się bezpośrednio z Salesforce. Wstawienie tabulatora GoodData wystarcza, aby zapewnić idealną integrację z funkcją jednorazowego logowania. Użytkownicy muszą podać swoje dane uwierzytelniające tylko raz i otrzymują natychmiastowy dostęp do danych bez potrzeby ciągłego wpisywania nazw użytkownika czy haseł w wielu systemach.

Czy są Państwo gotowi ulepszyć swoje doświadczenie z Salesforce Sales Analytics?

Skontaktuj się z nami już dziś!