Potężnie proste

Firmy, takie jak Twoja, są coraz foodziej zainteresowane w zarządzaniu na podstawie metryk. Teraz z GoodData staje się to proste. Możesz szybko stworzyć panele, operacyjne raporty wydajności oraz zgłębić Twoje dane bez angażowania (propeller-head) kolegów z IT.

Panele i Raporty

Ożyw na ekranie wydajność Twojej firmy, wbuduj w aplikacje, umieść na stronach jako gadżety, na urządzeniach mobilnych—gdziekolwiek jesteś.

Dashboards & Reports

Wizualizuj Twoje dane przy pomocy gotowych ale w pełni dostosowywalncyh lub dynamicznych Raportów i Paneli używając tabel przestawnych lub wykresów.

Przestawiaj w locie jednym kliknięciem myszki. Zdefiniuj dostosowane i oparte na regułach szablony formatujące, zagłębiaj się w głąb lub wszerz komórek, zdefiniuj agregaty kolumn w czasie sekund, uzyskaj natychmiast statystyki regionalne przez zaznaczenie myszką, przeciągnij i upuść konfiguracje osi wykresu i kontroluj poszczególne etykiety.

Panele GoodData umieszczają metryki w centrum codziennego życia Twojej firmy.

Metryki i Kluczowe Wskaźniki Wydajnośći(KPI)

Określ i śledź metryki, które są ważne dla Twojej firmy.

Metrics & Key Performance Indicators

Czy są to zaległości zgłoszeń wsparcia, konwersja strony internetowej, zaangażowanie społeczności online, wydajność kampanii reklamowej, rentowność produktu czy interakcja pomiędzy dwoma segmentami Twojej firmy, GoodData pozwala użytkownikom wykorzystać siłę wielu gotowych metryk by spełnić to wszystko.

GoodData pozwala również tworzyć dostosowane metryki, które zaspokoją unikalne potrzeby firmy, zdefiniować KPI and śledzić efektywność względem wytyczonych celów.

Lepsze informacje o istotnych kwestiach oznaczają lepsze decyzje.

Analiza Ad Hoc

Zanurz się w swoje dane i zobacz pełną historię kryjącą się za liczbami.

 Wykonuj analizę trendów na podstawie migawek czasowych. Tnij i układaj dane używając intuicyjnego interfejsu “co i jak” i definiuj dostosowane i globalne/lokalne metryki, filtry i wiele więcej. Używaj pomocnika filtrów by automatycznie zastosować filtry selekcji, rankingu, zakresu lub zmiennej. Stosuj analizę co-jeśli poprzez ukierunkowaną nawigację lub korzystaj z potężnego ale czytelnego języka wielowymiarowego.

GoodData sprawia, że dostosowanie i analiza stają się proste. Daje każdemu pracownikowi Twojej firmy licencję na eksplorację bez długiego przygotowania.

Współpraca i Współdzielenie

Zarządzanie na podstawie metryk możliwe jest tylko wtedy, gdy nowe informacje szybko docierają szybko.

Collaboration & Sharing

Narzędzia do współpracy GoodData zmienią naprawdę sposób w jaki robisz business. Współpracuj przy i współdziel projekty, raporty i wyniki z kolegami i kierownictwem w czasie rzeczywistym. Śledź i audytuj historię projektów. Sporządzaj notatki i tagi w czasie rzeczywistym. Zapraszaj ludzi do Twoich by dyskutować i dzielić postępy. Zachęcaj do udziału w czasie rzeczywistym. Osadź lub wysyłaj Raporty i Panele korzystając z list dystrybucyjnych.

Utrzymuj wszystkich w Twojej firmie w kontakcie.

Gotowe Aplikacje

Szybko rozpocznij pracę z GoodData i wykorzystaj najlepsze praktyki by mierzyć Twój business.

Pre-Built Apps

Twoje dane, na Panelach, z gotowymi metrykami, które mierzą wydajność Twojej reklamy i portalu, efektywność sprzedaży, sprawność wsparcia, morale społeczności i więcej.

Aplikacje GoodData automatycznie łączą się z wspólnymi źródłami danych, takimi jak Analityka Google, Salesforce i Zendesk, a odkąd wszystkie aplikacje są zbudowane na platformie GoodData, możesz je łatwo wzbogacić poprzez dodawanie danych lub dostosowanie metryk, w sposób najlepiej odzwierciedlający Twoje unikalne wymagania biznesowe.
 

Dowiedz się więcej o Aplikacjach GoodData