Zbudowane w Chmurze

BI nie musi być bólem głowy IT. Nie trać czasu na budowanie Raportów i Paneli dla użytkowników biznesowych; z GoodData, użytkownicy mogą zrobić to sami.

Nie martw się utrzymaniem i aktualizacją serwerów; zrobimy to za Ciebie. Zbudowane jako kompletna, zintegrowana platforma i oferowana jako serwis, GoodData spełnia fundamentalną obietnicę Chmury: na żądanie, bezobsługowe narzędzie bez poświęcania wydajności.

GoodData jest...

...kompletnym stosem BI.

GoodData nie jest tylko Panelami i Raportami. Jest potężnym narzędziem z silnikiem analitycznym, hurtowniami danych, zdarzeniowym magazynem danych, silnikiem transformacji i złączami do chmury i źródeł danych po stronie klienta.

...platforma-jako-serwis.

W przeciwieństwie do tradycyjnego BI, GoodData wspiera cykl życia BI: dostarczanie, modelowanie, ładowanie, użytkowanie i optymalizacja. Aby wyeliminować dłubanie z Twojej listy rzeczy do zrobionia a skupienie się na wartości dodanej.

...współdzielona.

Jest tylko jedna instancja platformy dla wszystkich aplikacji i hurtowni danych. Każdy klient otrzymuje każdą funkcję, gdy zostaje opublikowana, bez obowiązkowej i kłopotliwej migracji.

...Skalowalna, bezpieczna i pewna.

GoodData jest ładnie skalowalna by sprostać Twoim wymaganiom; nigdy więcej zmartwień dotyczących ograniczeń sprzętowych. Solidne bezpieczeństwo daj spokój umysłu potrzebny przy obsłudze wrażliwych danych klienta, a dowiedziony nieprzerwany czas pracy przez ostatnie dwa lata oznacza brak rozeźlonych klientów i zgłoszeń telefonicznych.

...Otwarta.

Wszystko czego potrzebujesz by zmienić Twój business na kierowany metrykami zbudowaliśmy w oparciu o otwarte API bazujące na technologii REST oraz łatwych do użycia dodatków HTML. Poczynając na panelach i raportach by raportować obliczenia, hurtownię danych, model danych i prowizjonowanie użytkowników oraz integrację danych.

Przejedź po diagramie by dowiedzieć się więcej o GoodData.
Współdzielona Platforma
Magazyn zdarzeń Łączność danych
Hurtownie Danych
Panele i Aplikacje