Interfejsy danych

Import danych zakończony sukcesem oraz ich właściwe modelowanie to siła napędowa każdego systemu BI.

GoodData zapewnia kompletne API do ładowania i modelowania danych, które pozwala na bezpośrednie połączenie z Twoim źródłem danych – w aplikacjach SaaS, aplikacjach on-premises, bazach danych, plikach czy poprzez narzędzia integracji danych. Jest elastyczne i stworzone w taki sposób, aby mogli Państwo przenieść swoje dane do GoodData, bez potrzeby zmiany narzędzi, w które Państwa firma zainwestowała już wcześniej.

Źródła danych w chmurze

GoodData dostarcza gotowe połączenia do powszechnych źródeł danych w chmurze, dzięki czemu połączenie do tych aplikacji wymaga jedynie prostej konfiguracji. GoodData zarządza tysiącami codziennych połączeń ze źródeł danych naszych klientów do Salesforce, Google Analytics, Zendesk czy dziesiątków innych systemów.

Platformy integracji danych

Dla firm, które muszą łączyć dane w chmurze z danymi on-premises, GoodData działa z głównymi platformami integracji danych, w tym Informatica, Boomi, Pervasive Software, Scribe Software, Talend i SnapLogic.

Aplikacje on-premises & bazy danych

GoodData łączy się z aplikacjami i bazami danych zlokalizowanymi poza zaporami firmy – poprzez API, które może się łączyć z wieloma popularnymi systemami, innymi API i językami programowania.

API do ładowania & modelowania danych

GoodData zapewnia kompletne API do ładowania i modelowania danych pozwalając na bezpośrednie połączenie z Państwa źródłem danych – w aplikacjach SaaS, aplikacjach on-premises, bazach danych, plikach czy poprzez narzędzia integracji danych. API to jest elastyczne i stworzone tak, aby mogli Państwo przenieść swoje dane do GoodData, bez potrzeby zmiany narzędzi, w które Państwa firma zainwestowała już wcześniej.

GoodData Command-Line utility, narzędzie do ładowania danych umożliwiające dowolne zapytanie REST-API, można pobrać ze strony developer.gooddata.com.