Panele & Aplikacje

Dane mają wartość jedynie wtedy, kiedy są łatwo dostępne i współdzielone. Dlatego właśnie GoodData zapewnia biznesowi wiele sposobów na korzystanie z paneli i analiz , bez zbędnego angażowania działów IT.

Nasz interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny i w pełni dostosowany do Państwa organizacji, a jego użycie jest naprawdę proste. Każdy raport czy panel może być z łatwością wstawiony jako widżet praktycznie na każdej stronie czy aplikacji internetowej, również w Powerpoint lub w innych aplikacjach desktopowych.

Interfejs użytkownika GoodData

Dzisiejsze nastolatki ery Facebooka zachowują się zupełnie inaczej niż handlowcy, używający korporacyjnych paneli. Facebook pozwala na odkrywanie, natomiast tradycyjne narzędzia BI wymagają wiedzy – i odwagi – aby dotrzeć do tego, czego szukamy. Właśnie z powodu tych ograniczeń oraz stopnia skomplikowania, z systemów BI w większości firm tak naprawdę korzysta niewiele osób. Wielu raportów po prostu nikt nie używa, analizy są niepełne, natomiast użytkownicy sfrustrowani.

GoodData zmienia ten model, przenosząc interaktywność i cechy marketingu wirusowego w świat analizy. Dzięki GoodData każdy użytkownik będzie mógł z łatwością sięgnąć do danych, odkryć nowe elementy, skorzystać ze wspólnej wiedzy swojej organizacji i połączyć wyniki w dowolny sposób poza aplikacją.

Wbudowane Raporty & Panele

Napisane w całości w Javascript jako aplikacja AJAX, raporty i panele GoodData można z łatwością wbudować tak, aby wskaźniki KPI były dostępne dla użytkowników biznesowych.

GoodData można wbudować w aplikacje SaaS, takie jak Salesforce, Microsoft CRS, czy SugarCRM, w rozwiązanie Sharepoint, strony Google Sites lub w jakąkolwiek aplikację jako widżet lub iFrame.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne GoodData są skonstruowane zarówno dla systemu Android jak i platform Apple iOS i można ich używać na tabletach jak i w tradycyjnych telefonach.

Panele i szablony do analizy

Dowolny Data Mart GoodData może być wykorzystany jako zestaw gotowych połączeń do źródeł danych, modelu danych, a także raportów i paneli. Dzięki temu w prosty sposób dostawcy SaaS, jak i innych rozwiązań związanych z danymi, mogą utworzyć gotowe aplikacje, dostosowane do konkretnej organizacji - w rezultacie nie ma potrzeby budowania nowej aplikacji analitycznej z osobna dla każdego klienta.